Nápoj pro lepší náladu

5.9.2022

Jste ráno po probuzení unavení, protože v noci špatně spíte? Během dne se pak neubráníte přejídání a přitom máte pocit, že ztrácíte energii do života? Pomoci vám může nápoj allegra DRINK NEW. Už jste o něm slyšeli?

To, že v podzimních měsících ztrácíme vitalitu, je naprosto běžné. Náš organismus je v tomto období nejzranitelnější. Na naší psychice se mimo jiné negativně podepisuje nedostatek slunečního svitu. Jsme unavení, podráždění a bez života. Špatná nálada souvisí také s nedostatkem aminokyseliny L-tryptofanu. S melancholií tak pomáhají skoncovat doplňky stravy s touto látkou, protože z běžné stravy se do těla L-tryptofanu dostane jen minimum.

allegra_drink_new_400x450.cz.jpg

Špatná nálada vs. deprese

Procházíte náročným životním obdobím, trápí vás problémy v zaměstnání nebo vás zkrátka nelehké situace snadno rozčarují?

  • Lehké formy podrážděnosti nebo špatné nálady lze řešit přirozenou cestou, tedy doplněním toho, co tělu chybí: aminokyseliny L-tryptofanu. Produkty řady allegra hladinu této látky opět doplní a pomohou s melancholií skoncovat.
  • Vážnější problém pak představuje těžká forma deprese, kdy jedinec přestává komunikovat a úplně ztrácí zájem o své okolí. Tuto nemoc je již nutno konzultovat s lékařem a dbát na důsledné užívání psychofarmak – antidepresiv.

Nápoj dobré nálady - elegantní a rychlé řešení

Jedním z doplňků stravy s dostatečným obsahem aminokyseliny L-tryptofanu je nápoj allegra DRINK NEW, který si připravíte za několik vteřin. Stačí pouze 1-2 odměrky vsypat do sklenice s vodou. 

Jednou z předností allegra DRINKu je i forma, v jaké se L-tryptofan v nápoji nachází. Díky tomu je na rozdíl od běžné potravy organismem maximálně využitelný. Biologická dostupnost je zde v popředí před dostupností látek z potravy. To znamená, že vaše tělo využije látky, které se v nápoji nachází, na maximum.

Jedním nápojem pokryjete doporučenou denní dávku aminokyseliny L-tryptofan. Příprava nápoje je opravdu velmi snadná a rychlá. Pozitivní nálada se u většiny lidí dostavuje za krátký čas. Pro kýžené výsledky ale dbejte na vhodné dávkování, které naleznete v příbalovém letáku.

A co když mi nápoj nebude stačit?

Řada allegra dále nabízí tabletovou variantu COMFORT, ke které je allegra DRINK NEW vhodným doplněním. 

Upozornění: Tento produkt je doplněk stravy. Čtěte příbalový leták. O vhodnosti a způsobu užití přípravku a jeho případných rizicích se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

woykoff2017 > Novinky > Nápoj pro lepší náladu
Loading...

Novinky

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 
Loading...

Novinky

Stránkování

12 3 4 5 6 >