Škarohlídství se nenosí

5.2.2018

S prvními jarními paprsky se víc usmíváme, díváme se na svět veseleji a očekáváme od ostatních. Kdo z nás by se také chtěl dívat na zamračené okolí… Jenže – se vrůstajícím stresem a stále vyššími nároky na jednotlivce máme někdy problém se do pozitivního naladění „hodit“.

allegra.jpg

Na trhu je od začátku roku nová pilulka, která vám k veselejšímu vnímání sebe sama i okolí pomůže. Jmenuje se Allegra, pilulka dobré
nálady, a dostupná je opravdu všem.

Za to, že máme dobrou náladu, může látka serotonin, někdy také označovaná jako hormon dobré nálady. Tvoří se z aminokyseliny L-tryptofanu, která je v lidském těle dostatečně zastoupena, pokud jíme červené maso (např. hovězí). Její nedostatek v našem organismu se velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí.

Potravinové doplňky se staly již běžnou součástí našeho života, proč si tedy nepomoci i k lepší náladě? Allegru, pilulku dobré nálady, obsahující 200 mg L-tryptofanu v jedné tabletě, doporučují odborníci užívat nejméně 30 dní, ideálně 3 měsíce. První výsledky se však dostaví již po deseti dnech. Po této době se vám nálada zlepší, celkově se zklidníte, a to i v případě, že se právě snažíte odnaučit třeba kouření, těžko se vypořádáváte s pracovními stresy nebo špatně spíte. Užívání Allegry je naprosto bezproblémové, odsouhlasil jej i Státní úřad pro kontrolu léčiv. Zakoupit ji můžete v běžné síti lékáren nebo na internetu (např. www.prozdravi.cz) za doporučenou cenu 300 Kč.

woykoff2017 > Novinky > Škarohlídství se nenosí
Loading...

Novinky

Stránkování

<1 2 3 4 5 6
 
 
Loading...

Novinky

Stránkování

<1 2 3 4 5 6