Léky na nervozitu

5.2.2018

Nervozita je přirozeným procesem v lidském těle, který tak reaguje na nadcházející události, ve kterých si osoba nepřipadá sebejistá a ví, že bude muset podat určitý výkon. Nervozitu můžeme pociťovat ve škole například před maturitou, před určitým sportovním výkonem, před vykonáním určitých pracovních povinností, ale nervózní můžeme být i v otázkách vztahových. Zkrátka nervozita patří k životu každého z nás a nemusíme se za ní vůbec stydět.

nervozita.jpg

Někdy je však s nervozitou potřeba bojovat a dodat tělu potřebnou odvahu a jistotu. V dnešní době existuje mnoho způsobů jak se nervozity zbavit. Tím nejúčinnějším je uvědomit si, že je to pouze stav, který uměle vyvolává naše mysl, aby udržela tělo bdělé a maximálně soustředěné. Pokud si jsme schopni říci, že situaci, která v nás nervozitu vyvolává, zvládneme, pak by se měly projevy nervozity zmírnit. To je ovšem velmi složité a takovéto uvědomění vyžaduje velkou sebedůvěru.

Dalším lékem by mohlo být například rozptýlení, které by odvedlo naší pozornost od dané nervozitu vyvolávající situace, a my bychom alespoň na chvíli mysleli na něco jiného. Toto jsou však způsoby, jak bojovat s krátkodobou nervozitou. Tu dlouhodobou můžeme efektivně řešit za pomoci doplňků stravy, které našemu tělu dodají potřebné látky podporující produkci hormonů, které naše tělo uklidní a my se budeme cítit uvolnění a s nervozitou u tak budeme moci účinněji bojovat. Takovýmto doplňkem stravy je například allegra COMFORT, účinná pomoc, která je pro tělo zdravá a to především díky tomu, že obsahuje tryptofan.

Posledním řešením nervozity, jsou léky na nervozitu, které by vám měl vždy předepsat lékař, a které byste měli užívat jen v opravdu krajních případech, protože mohou býtjsou často spojeny s vedlejšími

woykoff2017 > Novinky > Léky na nervozitu