K vysvědčení čokoládu

21.6.2019

Finále desetiměsíční snahy žáků i studentů je tady. Někteří se nemohou dočkat, až započnou prázdniny, a najdou se také ti, co se bojí poslední den školy vrátit domů. A to zvláště tehdy, pokud jejich známky nejsou zrovna podle představ rodičů. Vysvědčení je klíčová událost pro každého školáka a jistě si zaslouží pozornost spolu s odměnou.

Jak tedy na to?

vysvědčení.1.jpgAť už vysvědčení vašeho dítka dopadlo jakkoliv, odměňte jej tak jako tak (dle dosažených výsledků můžete zvolit finanční náročnost odměny). Přece jenom deset měsíců snahy, zkoušení, písemek, drilování a domácích úkolů si zaslouží ocenění a především pochvalu spolu s motivací.

Odborníci se shodují na tom, že je ideální dítě odměnit něčím, co ho v rozvoji a poznávání posune směrem vpřed. Skvělé jsou například různé vědomostní či společenské deskové hry, poutavá knížka, rébusy a pro starší žáky například tábor u moře s výukou angličtiny nebo jiné činnosti, které se vaše dítě s nadšením věnuje. Ať už je to keramika, šachy, tenis nebo třeba kytara. Rozvoj zálib a koníčků má přece jenom zásadní vliv na individualitu každého z nás. Nenechejte rozvoj našich nejmenších ustrnout.

KDYŽ VYSVĚDČENÍ NENÍ TAKOVÉ, JAKÉ BY MOHLO BÝT

Pokud váš školák donese černé na bílém kromě jedniček a dvojek i další číslice v pořadí, snažte se zachovat klidnou hlavu a emoce ponechejte stranou. Nekřičte na dítě, zapomeňte na fyzický trest a raději si k dítku sedněte a popovídejte si. Zakažte si také degradující výtky typu „ stejně jsi k ničemu“ a „nikdy nic nezvládneš“, které mohou nahlodat sebevědomí našich nejmenších a zároveň zanechat bolestivé šrámy na duši. I když je vypustíte z úst, vám se možná v dané chvíli uleví, avšak nic dalšího se nestane. Abyste tuto situaci zvládli se ctí, vyzkoušejte čokoládu dobré nálady allegra® CHOCO. Doplněk stravy allegra® CHOCO hořká je 72% belgická čokoláda, která opravdu přinese dobrou náladu. Díky jejímu speciálnímu složení – je obohacena o 400 g l-tryptofanu, vitamin B6, který přispívá k normální psychické činnosti, a vitamin D3, který snižuje únavu a vyčerpání – potěší opravdu všechny.

 

 

woykoff2017 > Novinky > K vysvědčení čokoládu