Jeden nápoj denně pro lepší náladu. To je Allegra DRINK!

16.2.2018

Jste ráno po probuzení unavení, protože v noci špatně spíte? Během dne se pak neubráníte přejídání a přitom máte pocit, že ztrácíte energii do života? Pomoci vám může přírodní nápoj Allegra DRINK. Už jste o něm slyšeli?

allegra_drink_sacek_-_web.jpgTo, že v zimních měsících ztrácíme vitalitu, je naprosto běžné. Náš organismus je v tomto období nejzranitelnější. Na naší psychice se mimo jiné negativně podepisuje nedostatek slunečního svitu. Jsme unavení, podráždění a bez života. Špatná nálada souvisí také s nedostatkem aminokyseliny l-tryptofanu. S melancholií tak pomáhají skoncovat doplňky stravy s touto látkou, protože z běžné stravy se do těla l-tryptofanu dostane jen minimum.

Špatná nálada vs. deprese

Procházíte náročným životním obdobím, trápí vás problémy v zaměstnání nebo vás zkrátka nelehké situace snadno rozčarují?

  • Lehké formy podrážděnosti nebo špatné nálady lze řešit přirozenou cestou, tedy doplněním toho, co tělu chybí: aminokyseliny l-tryptofanu. Přírodní výrobky řady Allegra hladinu této látky opět doplní a pomohou s melancholií skoncovat.
  • Vážnější problém pak představuje těžká forma deprese, kdy jedinec přestává komunikovat a úplně ztrácí zájem o své okolí. Tuto nemoc je již nutno konzultovat s lékařem a dbát na důsledné užívání psychofarmak – antidepresiv.

Nápoj dobré nálady - elegantní a rychlé řešení

Jedním z přípravků s dostatečným obsahem aminokyseliny l-tryptofanu je nápoj Allegra DRINK, který si připravíte za několik vteřin. Stačí pouze obsah sáčku vysypat do sklenice a zalít vodou. Studenou nebo horkou – podle toho, zda toužíte po osvěžení nebo něčem teplém na zahřátí.

Jednou z předností allegra DRINKu je i forma, v jaké se l-tryptofan v nápoji nachází. Díky tomu je na rozdíl od běžné potravy organismem maximálně využitelný. Biologická dostupnost je zde v popředí před dostupností látek z potravy. To znamená, že vaše tělo využije látky, které se v nápoji nachází, na maximum.

Nápojem připraveným už z jednoho sáčku pokryjete doporučenou denní dávku aminokyseliny l-tryptofan. Příprava nápoje je opravdu velmi snadná a rychlá. Pozitivní nálada se u většiny lidí dostavuje za krátký čas. Pro kýžené výsledky ale dbejte na vhodné dávkování, které naleznete v příbalovém letáku.

A co když mi nápoj nebude stačit?

Řada Allegra dále nabízí tabletovou variantu COMFORT, ke které je Allegra DRINK vhodným doplněním. Látky v těchto přípravcích se vzájemně doplňují a nekonkurují mezi sebou. Tím je zajištěn ještě větší pozitivní efekt na vaši psychiku a harmonizace duševní pohody.

Upozornění: Tento produkt je doplněk stravy. Čtěte příbalový leták. O vhodnosti a způsobu užití přípravku a jeho případných rizicích se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

woykoff2017 > Novinky > Jeden nápoj denně pro lepší náladu. To je Allegra DRINK!
Loading...

Novinky

Stránkování

<1 23 4 5 6 >
 
 
Loading...

Novinky

Stránkování

<1 23 4 5 6 >